Buggy&Quad Safari

Quad, bazen çamurlu yollarda bazen de sulu derelerde 4 tekerlekli motorlar ile tamamen manzara ve doğa içerisinde yapılan adrenalin ve heyecan dolu bir motor sporudur. Tanıtım ve birkaç metre deneme sürüşünden sonra tamamen motora hakim olunmaktadır. Tur esnasında yüzme molası verilmektedir.

Daha fazla

Antalya Şehir Turu

Antalya, Türkiye’ye gelen ziyaretçilerin en çok ziyaret ettiği şehirlerden biridir. Bu tam gün şehir turuyla tarihi Antalya şehrinde bir gezintiye çıkın.

Daha fazla

Dalış Turu

Deneyimli dalış ekibi deniz ve hava koşullarına göre en iyi dalış noktasını belirler. Dalış noktasına kadar geçen sürede misafirler 5'li gruplara ayrılırlar ve temel dalış bilgileri eğitmenler tarafından verilir. Sonra katılımcılar 30 dk sürecek olan ilk dalışı, bottaki öğle yemeğinin ardından da 45 dk süren ikinci dalışı gerçekleştirirler.

Daha fazla

Pamukkale Turu

UNESCO Dünya Mirası listesine girmiş olan bu bölgenin 35 dereceden 100 dereceye kadar 17 farklı termal suları yüzyıllardır ziyaretçilerine şifa, sağlık ve güzellik kaynağı olmaya devam ediyor.

Daha fazla

Kemer Tekne Turu

Tüm yaz sezonu boyunca Nisan ve Ekim ayları arasında Tekne Turu düzenlenir. Akdeniz ‘in muhteşem denizi ve koylarını görmek ve yaz sıcağında serinlemek için tekne turu iyi bir seçim olacaktır. Tüm gün boyu teknede yapılan animasyonlar ve farklı şovlar sizleri bekliyor.

Daha fazla

Nemo Denizaltı&Konyaaltı Teleferik Turu

Konya Altı Sarısu Mevkiine yeni kurulan Teleferik Antalya Şehir Merkezinde yapılmış olan tesis yerli ve yabancı turistleri ağırlamaktadır. İki klasik tatil hedefini birleştirmekte. Dağ ile denizi Antalya Merkezde birleştiren tatil seçeneği sizlere keyifli bir gün yaşatacak.

Daha fazla

Jeep Safari

Toros dağlarının eteklerinde, çam ağaçlarının arasında doğa ile iç içe güzel bir gün geçirmek ister misiniz? Doğanın içinde zaman geçirmeyi seven macera tutkunları için off road geçişler, tarihi yerler, otantik köy evlerini, mis kokulu kekik çaylarını, nefis bir açık büfe öğle yemeği.

Daha fazla

Yeşil Kanyon Turu

Green canyon (yeşil kanyon) turumuz; Manavgat nehrinin üzerinde bulunan ve Türkiye'nin dördüncü en yüksek barajı olan Oymapınar barajında düzenlediğimiz harika bir tekne turudur. Oymapınar barajı Türkiyede tekne turu aktivitelerine izin verilen tek barajdır.

Daha fazla

Aqua Land Turu

Çocuklu aileler için en popüler turdur. Aquapark su dünyasında misafirler farklı kategorilerdeki değişik su kaydıraklarını deneyebilirler. Öğle yemeği kupon ile verilmektedir ve misafirleri kendileri alırlar.

Daha fazla

Manavgat Turu

Antalya'nın bir ilçesi olan Manavgat  Alanyaya 60 km,Sideye 5 km uzaklıktadır.Manavgat kendi ismiyle anılan nehir ve şelalesi ile ünlüdür. Manavgat nehir tekne turu diye adlandırdığımız bu turumuzda ilk önce sizleri dünyaca ünlü Manavgat şelalesine götüyoruz.

Daha fazla

Rafting Turu

Antalya Rafting turu Köprülü Kanyon Milli Parkı içerisinde akan Köprüçayı ırmağı üzerinde organize edilmektedir. Milli Park’ın, Toros dağlarıyla çevrelenmiş muhteşem manzaraları, Roma dönemine ait kalıntıları içermesi ve tarihi bir bölge olması özelliği, ırmağın kaynak sularıyla beslenen kristal berraklığı ve hemen her yaştan katılımcının deneyimleyebileceği zorluk seviyesinde olması, Alanya, Side, Manavgat, Belek, Kemer gibi turistik bölgelere yakın olması avantajı vs gibi özellikleri, Köprüçay ırmağını dünyanın en çok rafting yapılan ve en popüler merkezlerinden biri haline getirmiştir.

Daha fazla

Düden Kurşunlu Turu

Düden Şelalesi Antalya şehir merkezine yaklaşık 10 km uzaklıktadır. Kaynağını Kepez Hidroelektrik Santrali’nden alır ve Düdenbaşı denilen noktada yer yüzüne çıkar. Düden Çayı boyunca iki kola ayrılır.

Daha fazla

Hamam Turu

Antalya Hamam  Turumuz Hergün İstenilen Saat De  Katılabilirsiniz  Otelinizden veya bulunduğunuz  yerden  alıyoruz , Hamam Sırasıyla Suna hamam kese köpük masajı ve yağ masajı  ve bir çok çeşit masaj ve daha uzun özel masajlar seçenekleri sizleri bekliyor satın alabilirsiniz.,  Türk Hamamlarına Yerli turistlerin  ilgisi gün geçtikçe artmaktadır.

Daha fazla

Balon Turu

Antik çağda Pisidia’nın başkenti olan Sagalassos ve silahşörleriyle tarihe adını yazdıran Kibyra antik kentlerine ev sahipliği yapan kent, sarı, yeşil ve mavi tonlarındaki tarlaları ve gölleri ile ziyaretçilere görsel bir şölen sunuyor. Balon ile bin 500 metre yüksekten kenti seyreden turistler, daha sonra antik kentlerde tarihe bir yolculuğa çıkıyor.

Daha fazla

Belek At Safari

Belek At Safari, Belek At Safari Turu, Romantik Sahillerinde Muhteşem At turu, At binmek göklerde süzülmek gibidir! Var mısın?

Daha fazla

Park Orman Turu

Kent merkezinin, denizin ve Bey Dağları’nın kuş bakışı izlendiği Kent Ormanı, Antalya’nın Çamlıca Tepesi haline geldi. Muhteşem kent manzarası eşliğinde, sevdiklerinizle birlikte çimlerin üzerinde eğlenmenin tadını TurusTour'la çıkarın.

Daha fazla

Kapadokya Turu

Balanyadan 2 günlük Kapadokya turu 2 gün 1 gece konaklamalı olarak düzenlediğimiz bir kültür turudur. Antalyadan yaklaşık 500 km uzaklıkta bulunan ve dünyanın yegane doğa harikası olan peri bacalarını,doğal kaya oluşumlarını,yeraltı yerleşim yerlerini barındıran tarihteki Kapadokya krallığı bugün Türkiyemizin Nevşehir,Kayseri,Aksaray şehirleri ve civarıdır.

Daha fazla

Olympos Teleferik ve Ulupınar Turu

Olympos Teleferik Antalya’nın yaklaşık 65 km batısında yapılmış olan tesis yerli ve yabancı turisleri ağırlamaktadır. İki klasik tatil hedefini birleştirmekte. Dağ ile deniz. Türkiye nin bu bölgesi, Turkuaz renginde ışıldayan denizi, el değmemiş, büyüleyici doğası, sihirli mutfağı ile herkesi büyülüyor.

Daha fazla